Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Devteyşti Mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Devteyşti Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Mahalle Muhtarı Tahir Kına’nın ve mahalle sakinlerinin yer aldığı toplantıda, Devteyşti Mahallesinde yürütülen ve devam eden çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Beyazgül ve Başkan Canpolat, ilgili müdürlüklere anında talimat vererek, gelen talepleri çözüme kavuşturdu.

Yapılan toplantı sonrası Başkan Mehmet Canpolat, “Allah’ın izniyle Şanlıurfa destan yazacak. İnşallah Cumhurbaşkanımıza buradan çok yüksek bir oy çıkacak. Devteyşti Mahallemizde de ilgi belediyemizin çalışmalarına ve hizmetlerine oldukça yüksek. Vatandaşlarımızın taleplerini ilgili birime iletiyoruz. Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Haliliye Belediyesi el ele mahallemizin her türlü sorununu gidermeye, çalışmaları denetlemeye, gezilerimize devam ediyoruz” dedi.

Toplantıya ilişkin yaptığı konuşma ile hem mahalledeki sorunların görüşüldüğünü hem de seçime yönelik istişareler yapıldığını kaydeden Beyazgül, “İnşallah pazartesi günü başkanımızı yeniden seçmiş olacağız. Buradaki herkesin duası, temennisi bu şekilde. Cumhurbaşkanımızın da bir sözü var, diyor ki ‘Durmak yok, yola devam’. Biz de halkımıza hizmette aynı şekilde yolumuza devam edeceğiz. Gerek Haliliye Belediye başkanımız, gerekse bizim şehrimize çok büyük hizmetlerimiz oldu, çalışmalarımız oldu. Buradaki insanlar bunu takdir ediyorlar, konuşuyoruz, dualarını alıyoruz. Burada bulunan tüm halkımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

BİHA