Viranşehir’de Hıdrekan aşiretinden Salih Ekinci’ye destek

27 Şubat 2024 13:19
Kapat
Viranşehir’de Hıdrekan aşiretinden Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’ye destek geldi.

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesi, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci’nin seçim irtibat bürosunda hareketlilik dikkat çekiyor.

Son olarak Salih Ekinci’ye bir destek de Hıdrekan aşiretinden geldi.

Belediye meclis üyesi adayı olan Hıdrekan aşiretinden Lokman Öztürk ve akrabaları, Ceylanpınar Caddesi üzerinde bulunan AK Parti seçim bürosunu ziyaret ederek, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Salih Ekinci’ye tam destek vereceklerini açıkladı.

Desteklerinden dolayı belediye meclis üyesi adayı Lokman Öztürk ve akrabalarına teşekkür eden Ekinci, hemşehrilerinin destekleriyle 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Viranşehir’de bir kez daha tarih yazacaklarını söyledi. Salih Ekinci, şunları ifade etti:

“Allah'ın izni ile 2019’da olduğu gibi 31 Mart’ta da bir kez daha tarih yazıp, halkımızla birlikte hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz. Her gün seçim irtibat büromuza gelerek, destelerini açıklayan halkımızın bize gösterdiği teveccüh, bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Onların desteği güzümüze güç katıyor. Bugün de seçim irtibat büromuza gelerek bizleri onurlandıran ve gücümüze güç katan Hıdrekan aşiretinden meclis üyesi adayımız Lokman Öztürk ve akrabalarının her ferdine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yine yeniden Viranşehir için hazırız, kararlıyız. Birlikte başaracağız. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Gerçek Belediyecilik için durmak yok yola devam”.