Haliliye Belediyespor’a tebrikler gelmeye devam ediyor

13 Mayıs 2020 17:30
Kapat
Efeler Ligine yükselen Haliliye Belediyespor takımı; Vali Abdullah Erin, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Haliliye Kaymakamı Metin Esin’den tebrik aldı.

1. Ligi ve play-off’taki grubu lider olarak tamamlayarak Efeler Ligine yükselen Haliliye Belediyespor takımı Mehmet Canpolat liderliğinde, Haliliye Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Tatlı, Belediye Başkanı Mehmet Erol, kulüp yönetimi ve teknik heyet ile birlikte; Vali Abdullah Erin, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Haliliye Kaymakamı Metin Esen’i ziyaret etti. 

Başarılarından ötürü Mehmet Canpolat’ı ve Haliliye Belediyespor Voleybol takımını tebrik eden Vali Abdullah Erin’e, arkasında isminin yazdığı özel forma Mehmet Canpolat tarafından hediye edildi. Valilik ziyaretinin ardından Canpolat ve Haliliye spor ekibi, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ü de ziyaret etti.

Burada bir konuşma yapan Mehmet Canpolat, "Kulüp Başkanı ve heyeti tebrik ediyorum. Başta halkımız olmak üzere, daha sonra sayın valimiz ve büyükşehir belediye başkanımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Şanlıurfa inşallah bundan sonrada adını salon sporlarında da söz ettirecek. TRT Spor ekranlarından voleybol takımımızın maçları sürekli yayınlanacak. Türkiye’deki önemli kulüplerin başında gelen Fenerbahçe ve Galatasaray gibi önemli kulüpleri şehrimizde misafir etme fırsatı bulacağız. Hep birlikte güzel maçlar izleyeceğiz. Şanlıurfa her zaman olduğu gibi adını her yerde söz ettirmeye devam edecek. Şanlıurfa bir marka şehirdir. Takımlarımızda bir markadır. Haliliye Voleybol takımı sadece Haliliye’nin değil tüm mülki amirlerimizin takımıdır. Hep birlikte destek olmaya ve başarılara koşmaya devam edeceğiz. Allah bizi muvaffak etsin" şeklinde konuştu.

EN GÜZEL VOLEYBOL MAÇLARINI ŞANLIURFA’DA İZLEYECEĞİZ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ise şunları kaydetti: "Bu başarı Şanlıurfa için bir iftihar  vesilesidir. Bu başarılarından dolayı kendilerini tebrik ediyorum. Bundan sonra voleybol olarak en güzel maçları Şanlıurfa’da izleme imkanına sahip olacağız. Bu Urfa için bir şans, bizim için ise bir şereftir. Bu şansı kazanılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Yıllar önce gençliğimde bende bir voleybol takımına başkanlık yapmıştım. İlk defa kurulmuş olan takımlardı. Ama bir gün süper ligde olacağımızı ümit edemiyorduk. Darısı diğer takımlarımızın başına."

Yapılan açıklamaların ardından Zeynel Abidin Beyazgül tarafından oyunculara satranç takımı hediye edildi. Canpolat ve beraberindekiler ardından Haliliye Kaymakamı Metin Esen’i makamında ziyaret etti.

Elde edilen bu başarının Şanlıurfa için çok önemli olduğunun altını çizen Kaymakam Metin Esen, "Bu başarı aynı zamanda spora yönelecek olan gençlerimize çok büyük örnek teşkil ediyor. Ben böylesi bir başarıdan dolayı tebrik ediyorum" şeklinde konuştu. Ziyaretin sonunda Kaymakam Esen’e Canpolat tarafından forma hediye edildi.

BİHA